درباره ما

درباره بازار معمار

شرکت بازار معمار اولین شرکت مصالح و محصولات ساختمانی می باشد که به صورت اینترنتی تمامی مصالح ساختمانی اعم از سفت کاری و نازک کاری را به تمامی نقاط کشور ارسال می نماید.بازار معمار فعالیت خود را سال 1391 با مدیریت آقای علیرضا معمارمنتظرین آغاز نمود و در کنار آن سایت خود را به آدرس اینترنتی www.memart.ir   راه اندازی کرد.

 

بازار معمار تامین کننده نیست ولی یک راه مطمئن برای دسترسی به صدها مصالح و تامین کننده های معتبر می باشد. این سایت یک فروشگاه نیست، بلکه یک بازار است؛ به این معنا که به جای خرید و انبار کردن کالا، بر روی تنوع کالاهای خود و قدرت بالای خریدار برای انتخاب، تأکید می‌کند.

بازار معمار در صدد است تا با استفاده از شیوه های جدید اینترنتی ، روشی را ایجاد  می کند ، که برای مهندسان و معماران جذاب بوده و امکان و دسترسی راحت را برای خرید هر نوع مصالح ساختمانی به آنها دهد.

حوزه فعالیت شرکت بازار معمار تنها خرید و فروش نبوده ، بلکه ارائه اطلاعات دقیق در مورد تمامی مصالح و محصولات ساختمانی به مهندسین ساختمان و فارغ التحصیلان است تا بدون نیاز به سالها تجربه و دیدن محصولات از نزدیک با آنها بوسیله تصاویر تهیه شده در آتلیه شرکت آشنا شده و به مشخصات فنی آنها آگاه  میگردند.

 

ارزش های بازار معمار

ارزش های بازار معمار مشتری و مشتری و مشتری می باشد.هدف بازار معمار از روز اول این است که بتواند مشتریان خود را راضی نگه داشته ، و خدمات منحصر به فردی به آنها ارائه دهد.

تیم فروش بازار معماردر زمان انتخاب تامین کننده محصولات خود ، تمامی موارد را به دقت بررسی کرده تا از کیفیت خدمات و محصولاتی که به مشتریان ارائه خواهد داد اطمینان حاصل کنند.همین بس که پیشنهاد همکاری زیادی به شرکت بازار معمار پیشنهاد می شود و خیلی از آنها به مرحله بررسی نیز راه پیدا نمی کنند.

 

هدف بازار معمار

هدف بازار معمار تبدیل شدن به بزرگترین مرجع ارائه خدمات و محصولات ساختمانی در ایران و حتی خارج از ایران می باشد و در این راستا تمامی تلاش خود را به کار میگیرد.