تبلیغات در بازار معمار

بنام معمار آفرینش

تبلیغات در سایت بازار معمار

درباره سایت بازار معمار

سایت  بازار معمار در سال 1391 راه اندازی شده است و با ارائه خدمات مصالح و محصولات ساختمانی توانسته هزاران کاربر فارسی زبان را جذب کند. این وب سایت در یک سال گذشته رشد بسیار چشمگیری داشته است و توانسته بالغ بر 800 کلمه در صفحه اول گوگل ایندکس کند و در این مدت کوتاه به یکی از قطب های مرجع در زمینه خرید ،فروش و اطلاع رسانی متریال های ساختمانی تبدیل شده است. در همین راستا موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نماد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به عنوان پشتوانه کاری خود در فضای مجازی شده است.

نماد ساماندهینماد الکترونیک 

 

خدمات سایت بازار معمار در حال حاضر شامل بخشهای زیر است:

  • خرید و فروش مصالح و محصولات ساختمانی
  • ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی در مورد مصالح ساختمانی
  • معرفی برندهای برتر تولید کننده در زمینه مصالح و محصولات ساختمانی
  • ارائه مقالات منحصر به فرد
  • ارائه عکس های واقعی از محصولات و تهیه این عکس ها در آتلیه شرکت

چرا تبلیغات در سایت بازار معمار؟

هزاران کاربر ایرانی و مهندسان ساختمان هر روز از اینترنت استفاده میکنند. کاربران ایرانی از اقشار مختلف دانش آموزان و دانشجویان ، متخصصان و فرهیختگان و مدیران و تاجران هستند. چنین شرایطی محیط وب را به عنوان گزینه ای جدی در جهت تبلیغات، معرفی شرکتها، محصولات آنها و همچنین معرفی و تبلیغ سایتهای اینترنتی تبدیل کرده است. سایت بازار معمار با توجه به نوع خدمات خاص خود توانسته  هزاران مخاطب مهندس ، دانشجویان معماری و ساختمان و .... را جذب کند.

چگونگی تبلیغ در سایت بازار معمار

سایت بازار معمار  امکان نمایش بنرها و آگهی های مشتریان خود را در اندازه های استاندارد و در صفحات اول سایت و در جایگاهی مناسب فراهم میکند.

تبلیغات در بازار معمار به دو صورت محصولات  و گرافیکی است.

تبلیغات در بازار معمار

آگهی های گرافیکی:

در سرویس گرافیکی تصاویر آگهی و بنرهای مشتریان در اندازه 380 در 220 پیکسل و حداکثر حجم 12 کیلوبایت در صفحات اول سایت نمایش داده میشود و به صورت مستقیم به وب سایت سفارش دهنده لینک می گردد.

آگهی های محصولات :

آگهی محصولات بصورت یک عنوان ،توضیح و لینک سایت و اطلاعات تماس و  سه تصویر در قسمتی مشابه محصولات سایت نمایش داده میشود. با توجه به اینکه آگهی متنی در شرایطی به کاربر نمایش داده می شود که کاربر در جستجوی اطلاعات است میتواند تاثیر مناسبی را نیز به همراه داشته باشد.

جدول قیمت نمایش آگهی بر اساس مدت زمان نمایش

نوع سرویس

مدت نمایش

قیمت به ریال

نمایش بنر 380*220

1 ماه

700.000

نمایش محصولات

1 ماه

400.000

 

قوانین و شرایط جذب آگهی در بازار معمار

  • سایت بازار معمار تابع قوانین کشور ایران است و از پذیرش آگهی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین ایران معذور است.
  • سفارش دهندگان و صاحبان آگهی که بصورت بلند مدت با سایت بازار معمار همکاری می کنند از تخفیف ویژه ای برخوردار خواهند شد.
  • مبلغ آگهی به صورت نقد و واریز به یکی از حساب های اعلام شده از طرف شرکت بازار معمار می باشد.
  • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد .

نحوه سفارش آگهی و تماس با مسئولین سایت

جهت سفارش آگهی  یا کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با پست الکترونیک  rezaei.memart@gmail.com  و یا با شماره تلفن 09134895097 تماس حاصل فرمائید.