نانو ماستیک سفید پمادی

نانو ماستیک سفید پمادی
تاریخ انتشار  : ۹ آبان ۱۳۹۵

نانو ماستیک سفید پمادی چیست ؟

محصول نانو ماستیک سفید (پمادی)، نسل جدیدی از چسب ماستیک با فناوری نوین میباشد.این محصول 100% عایق برای مصارف عمومی و درزگیری در بیشتر موارد اعم از صنعتی و ساختمانی کاربرد دارد.نکته قابل توجه قابلیت چسبندگی این محصول به انواع سطوح میباشد ، از جمله قابل اتصال به انواع کاشی ، سرامیک ، موزاییک ، انواع سنگ ، چوب و گچ ، همچنین چسبندگی به انواع لوله (سبز ، سفید، پی وی سی ، آهنی) چسبندگی عالی به انواع پنجره (آلومینیم ، آهنی ، پی وی سی ) و .......

 

طریقه استفاده نانو ماستیک سفید پمادی:

چگونگی استفاده از چسب ماستیک موضوع مهمی است که در این مقاله به آن می پردازیم . لازم به ذکر است که در پروسه تولید این محصول که توسط دستگاه های کاملا پیشرفته با نسبت های دقیق ترکیب شده و به وسیله دستگاه های تمام اتوماتیک داخل تیوپ پر و بسته بندی نهایی صورت میگیرد و در نهایت توسط همه افراد با اجرای سریع و آسان به وسیله نازل مخصوص نانوپوش درزگیری انواع سطوح تزریق میشود.

اما چند سوال؟؟

 1. درصورت استفاده از چسب ماستیک که نانو نیستند چه مشکلاتی پیش می آید ؟

در گذشته چسب های ماستیک برای مصارفی که از قبل نام برده شده بازتاب خوشی در بر نداشتند و مردم در سازه های خود با مشکلات درزو پوکی همواره مواجه بودند زیرا چسب ماستیک خاصیت ارتجاعی، تغییر شکل و قدرت چسبندگی نداشته و کاربرد دشواری خصوصا در اعمال به کنجها داشتند و این مسئله باعث شده بود در طولانی مدت هیچ بازدهی ای برای مصرف کننده نداشته باشد و بعد از گذشت  چندین روز چسب خود را از گنجی که به آن نچسبیده آزاد کند.

مسئله حائز اهمیت دیگر، مقاومت این مواد در مقابل درجه ی دمای هوا می باشد که در اثر تغییرات آب و هوایی تبدیل به موجودی مرده  و با گرفتن گوشه ای از آن میتوان از جایی که به اصطلاح چسبیده ، جدا کرد.تابش نور خورشید به این چسب نیز باعث میشود خاصیت خود را از دست داده و در نهایت حتی تغییر رنگ نیز بدهد و به راحتی از بین رود که باز باید دنبال چاره ایی برای درزگیری آن سطح بود.

 

مزیت های نانو ماستیک سفید پمادی :

نانو ماستیک سفید پمادی چه برتری هایی نسبت به چسب های ماستیک کارتریجی دارد؟نشانه های آن چیست ؟

از جمله مزایای نانو ماستیک پمادی، محصول به صورت خمیر سفید رنگ که کاملا یکنواخت و مانند خامه میباشد.محصول بدون بو و به هیچ عنوان شیمیایی نیست و مقاومت بالا در مقابل مواد شیمیایی و اسیدی دارد.قابلیت تغییر رنگ ، فقط با اضافه کردن چند قطره رنگ پایه آب یا پلاستیک  بعد از اعمال نانو ماستیک سفید به دلیل نفوذ پذیری با سطح زیرین خود کاملا یکدست شده و قابلیت نفوذ و پر کردن آن درز را دارا میباشد .

اجرای این محصول در کنجها هم با نازلی که سر تیوپ وصل میشود آسان میباشد و بعد از اعمال ، محصول خودش را هم شکل با کنج یا درز میکند و هیچ محفظه هوایی باقی نمیماند که بخواهد خودش را از آن کنج آزاد کند.از مزیت های مورد توجه نانو ماستیک سفید پمادی مقاومت گرمایی تا 150 الی 300 درجه بالای صفر است.عمر زیاد آن بعد از اجراء و چسبندگی غیر قابل مقایسه به انواع سطوح برای مصرف کننده بازدهی عالی و طولانی داشته و مقرون به صرفه بودن آن نشانگر بر گرفته شدن این محصول از بهترین تکنولوژی های روز جهان است.نانو ماستیک نسبت به ماستیک های رایج بازار سریعتر خشک میشودو به هیچ عنوان تاریخ مصرف ندارد و بعد از مصرف در صورتی که داخل تیوپ موادی باقی بماند با بستن درب تیوپ و شستن نازل با آب گرم برای موارد مصرفی بعدی ما قابل استفاده خواهد بود و چون بسته بندی محصولات نانو پوش بالاتر از استانداردهای جهانی میباشد محصول داخل تیوپ خشک نمیشود.در بسته بندی (تیوپی 5 لایه وزن هر محصول 350گرم می باشد) کارتن 24 عددی.

 

خاصیت های فیزیکی و شیمیایی نانو ماستیک :

خاصیت فیزیکی و شیمیایی نانوماستیک که ماستیک های رایچ بازار ندارند؟

ویسکوالاستیسیته به دو خاصیت ویسکوزیته و الاستیسیته در موارد اشاره دارد.ویسکوزیته بیانگر میزان الاستیسیته خاصیت ارتجاعی در مواد است.مواد ویسکور یا گرانرومانند عسل ، در برابر نیروهای برشی از خود مقاومت نشان می دهند.مواد الاستیک نیز به موادی گفته می شود که در اثر اعمال نیروهای کششی به سرعت کشیده می شوند (مانند کش) و پس از قطع نیرو به شکل اولیه خود بر می گردند.مواد ویسکوالاستیک دارای  هر دوی این ویژگی ها می باشند با این توضیح نانوماستیک سفید پمادی به این شکل عمل میکند.

از نشانه های بارز محصول دارای تضمین کیفیت از بیمه آرمان بمدت 5 سال ، دارای نشان عالی کیفیت ایران، بسته بندی شکیل و هیچ گونه سوء استفاده ای از بسته بندی این محصول قابل اجرا نیست برند نانوپوش به عنوان نام و علامت تجاری به ثبت رسیده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

 

نسل جدیدی از چسب ماستیک با فناوری نوین

نانو ماستیک سفید بصورت خمیرسفید رنگ ، جهت عایق نمودن و درزگیری در بیشتر موارد کاربرد دارد و قابلیت چسبندگی به انواع سطوح را دارا می باشد.

 

مشخصات ویژه نانو ماستیک سفید پمادی :

 1. قابل اتصال به انواع کاشی ، سرامیک ، موزائیک ، انواع سنگ ، چوب و گچ
 2. چسبندگی عالی به انواع لوله (سبز ، سفید ، پی وی سی ، آهنی)
 3. چسبندگی عالی به انواع پنجره (آلومینیم ، آهنی ، پی وی سی )
 4. عدم بروز پدیده های ترک خوردگی و گسست در اثر انبساط و انقباض های طبیعی
 5. نفوذ پذیری سازه (نانوتکنولوژی)
 6. اجرای سریع و آسان توسط همه افراد
 7. بدون بو و عوارض شیمیایی ، آنتی باکتریال ، ضد قارچ و جلبک
 8. مقاومت بالا در مقابل مواد شیمیایی و اسیدی (جوهر نمک، وایتکس و ...)
 9. انقباض کمتر و آلاستیسیته بیشتر
 10. دانش فنی ومواد اولیه کشور آلمان
 11. طبق استاندارد D.I.N  و A.S.T.M  جهانی

 

موارد مصرف نانوماستیک سفید پمادی:

 1. درزگیری سطوح بتنی داخل و خارج ساختمان
 2. پر کردن درزهای انبساطی دیواره ها ، سقف ها و کف ها و ترکهای عمیق ساختمانی بند کشی کاشی ، سرامیک ، سنگ ، موزائیک و آجر در داخل و خارج ساختمان
 3. قابل استفاده در محل اتصال سیمان با چهارچوب پنجره های آهنی ، چوبی و حتی آلومینیمی برای جلوگیری از نفوذ آب باران
 4. ترمیم درزهای باز شونده سطوح گچی (جای میخ، پیچ و ...)
 5. جهت درزگیری سینک های ظرف شویی و دشتشویی
 6. کناره ورودی و خروجی لوله های آب و فاضلاب
 7. قابلیت تغییر رنگ ، فقط با اضافه کردن چند قطره رنگ پایه آب یا پلاستیک
 8. درزگیری سرویسهای بهداشتی بدون نیاز به تخریب (چنانچه باز کردن درزهای در سرویسهای بهداشتی برایتان کار مشکلی باشد از این محصول استفاده نمود)

گواهینامه ها

 1. گواهی ثبت نام و علامت تجاری در اداره کل مالکیت صنعتی
 2. گواهی تضمین کیفیت محصول از طرف بیمه آرمان
 3. گواهی تاییدیه نانو مقیاس از طرف دانشگاه شریف
 4. دارای عکس نانومقیاس از طرف دانشگاه خواجه نصیر
 5. دارای نشان عالی کیفیت
 6. استاندارد مدیریت کنترل کیفیت
 7. استاندارد مدیریت محیط زیست
 8. استاندارد مدیریت شکایت و زضایت مندی مشتری

قبل از اعمال نانو ماستیک سفید چنانچه نیاز به درزگیری باشد آن قسمت ها راشستشو و یا با یک دستمال مرطوب تمیز میکنیم بعد شروع به پر کزدن درزها با نانو ماستیک سفید می کنیم قسمت های مورد نیاز را با دستکش و با نوک انگشت صاف می کنیم و قسمت هایی که مورد نیاز نباشد سریعا پاک میکنیم چون بعد از خشک شدن پاک کردن آن کاری بسیار دشوار است نسبت به شرایط دمایی از 6 ساعت تا 24 ساعت فاصله می دهیم تا محیط کاملا خشک و آب بند شود.