چگونه به فروشگاههای اینترنتی آجر اعتماد کنیم؟

چگونه به فروشگاههای اینترنتی آجر اعتماد کنیم؟
تاریخ انتشار  : ۱۶ شهريور ۱۳۹۸

چگونه به فروشگاههای اینترنتی آجر اعتماد کنیم؟

 

در چند سال اخیر با توجه گسترش روز افزون فروشگاه های اینترنتی ، همه صاحبان کسب و کار فیزیکی علاوه بر داشتن فیزیک خود تصمیم بر ایجاد فروشگاه در فضای مجازی شده اند.

فروشگاه های اینترنتی دارای مزایای بسیار زیاد هستند:

  1. دیده شدن فراتر از منطقه جغرافیایی و در سطح کشوری و حتی جهانی
  2. هزینه نگهداری به نسبت مناسب
  3. اضافه کردن امکانات و پلاگین های ویژه
  4. اطلاع رسانی های منظم

 

صنعت ساختمان نیز کمی دیرتر شاید به فکر راه اندازی فروشگاه های اینترنتی افتاده اند ولی از استفاده از فضای مجازی برای گسترش صنعت خود نیز بی بهره نبوده اند.

در فروشگاه های اینترنتی آجر ، محصولات با تمامی توضیحات از جمله ابعاد ، وزن ، ظاهر محصول ، خاک مورد استفاده قرار می گیرد و حتی تکسچر آجر و پروژه های انجام شده با این آجر نیز گذاشته می شود.

مشتری بعد از مشاهده محصول آجری و مقایسه آن با سایر محصولات مشابه ، با کارشناس مربوطه برای محاسبه تعداد قالب آجر و هزینه بار گیری و هزینه بسته بندی تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را نیز کسب خواهد کرد.

 

فروشگاه های اینترنتی آجر سفال کمک بسیاری به مشتریان خود عرضه می نمایند .با توجه به اینکه آجر مربوط به مناطق خاصی از ایران می باشد و معماران و مشتریان برای خرید این محصولات باید به شهرهای مربوطه مسافرت نمایند و یا بدون اطلاع از مشاهده محصول با کارخانه تماس حاصل نمایند ، در صورت وجود فروشگاه اینترنتی آجر مشتریان با اطلاع دقیق تری محصول را مشاهده و خریداری نمایند.

 

جهت اعتماد به فروشگاه و احراز هویت نمادی خاصی وجود دارد که اینماد نامیده می شود . فروشگاه های بعد از طی کردن مراحل احراز هویت آز جمله آدرس ، شماره تماس ، مدیر مجموعه و دریافت اطلاعات شناسایی این نماد را به فروشگاه های معتبر ارائه می نمایند تا مشتریان با خیال راحت خرید خود را از فروشگاه مربوطه انجام نمایند.

 

اینماد دارای مفادهای گوناگون می باشد که دریافت کننده تمامی آنها را برعهده می گیرد یکی از این موارد عودت وجه در صورت خراب بودن محصول خریداری شده می باشد که این نکته این اطمینان را به خریدار می دهد که در صورت خرابی محصول ، مشکلی به وجود نخواهد آمد.

 

فروشگاه بازار معمار این اطمینان را به خریداران خود خواهد داد که در صورت خرید از این فروشگاه اینترنتی ، هیچ گونه مشکلی پیش نخواهد آمد و رضایت کامل خریدار را حاصل خواهد نمود.