مشخصات کلی

پوکه  معدنی نخودی

پوکه معدنی نخودی


۰   از  ۰  رای
شاخه :پوکه
نوع     :   -  
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :
پوکه معدنی تبریز این سنگ به رنگ سفید مایل به زرد تا خاکستری روشن است و در اثر انباشته شدن خاکسترهای آتشفشانی و آهسته سرد شدن آنها همراه با انبساط ناشی از حباب های به وجود آمده توسط بخار و گازهای موجود در آن به وجود می آید. قیمت  پوکه  معدنی نخودی بر اساس تن میباشد. تحویل  پوکه  معدنی نخودی درب معدن تبریز میباشد.
قیمت بر اساس وسیله نقلیه : 3,900,000ریال

مشخصات بیشتر

پوکه معدنی تبریز:

این سنگ به رنگ سفید مایل به زرد تا خاکستری روشن است و در اثر انباشته شدن خاکسترهای آتشفشانی و آهسته سرد شدن آنها همراه با انبساط ناشی از حباب های به وجود آمده توسط بخار و گازهای موجود در آن به وجود می آید.معادن غنی پومیس ایران در اردبیل و آذربایجان شرقی و قروه و دامنه های البرز و کرمان و سیستان و بلوچستان وجود دارد.وزن مخصوص خشک ظاهری این سبک دانه ها حدود 400 تا700 کیلوگرم بر متر مکعب است.

قیمت  پوکه  معدنی نخودی بر اساس تن میباشد.

تحویل  پوکه  معدنی نخودی درب معدن تبریز میباشد.

 

پوکه معدنی تبریز:

وزن مخصوص پایین (%4 تا %7) به طوری که روی آب شناور میماند. عایق صدا , گرما و سرما . مقاوم در مقابل آتش سوزی;

به طوری که تا 760 درجه سانتیگراد هیچ تغییری در حجم و شکل آن حاصل نمی شود.نقطه ذوب این ماده معدنی 1342 سانتیگراد

می باشد.استحکام بتون و مصالح تشکیل شده از پوکه معدنی از میزان بالای دوام نسبت به وزن برخوردار میباشد.

 

کاربرد های پوکه معدنی تبریز:

در صنعت عمران , ساختمان سازی و ....جهت شیب بندی بام ها و کف ساختمان (پوکه بادامی و نخودی). برای تهیه بلوک های سقفی و دیواری, موزائیک سبک , بتون سبک و برای قطعات باربر سبک و قطعات جداکننده (پوکه عدسی و ماسه ای) .

مورد استفاده در اجرای نمای طراحی داخلی , دکوراسیون, دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان , طراحی و اجرای نمای داخلی ساختمان , طراحی داخلی منزل,طراحی داخلی ویلا, دکوراسیون داخلی منزل به عنوان عایق حرارت برای سرد خانه ها و گرمخانه ها و پوشش لوله های حرارتی (دانه ها 2 تا 40 میلیمتر).برای استفاده کشاورزی در مناطق کم آب به دلیل خاصیت جذب و نگهداری آب (از ذرات ریز تا دانه های 30 میلیمتری).برای استفاده در ساختمان سدها , اسکله ها و پله ها (ذرات پودر مانند). نکته قابل توجه اینکه بتون ساخته شده از پوکه معدنی علاوه بر سبکی , در مقابل عوامل مختلف محیطی نیز دارای استحکام و مقاومت فوق العاده ای میباشد. مخلوط این ماده با آهک شکفته تشکیل نوعی سیمان طبیعی را میدهد که در زیر آب و بیرون آب سخت میگردد در صنعت سیمان میتوان از این ماده معدنی به عنوان یکی از اجزاء مهم تشکیل دهنده سیمان استفادهه نمود.
انواع پوکه معدنی تبریز

نوع پوکه

سایز

(mm)

وزن مخصوص

kg/m3

نخودی 10-15 500-550